alt
alt
alt
alt

Mapa NiemiecW firmie CELTRANS prowadzimy przewozy busami do Niemiec – oferujemy przewozy osób, a także paczek i korespondencji. Dysponujemy nowoczesną flotą busów, by podróżowanie z nami było zawsze udane, a doświadczeni kierowcy dbają o całkowicie bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Swoje usługi kierujemy do każdego szukającego tanich i wygodnych przewozów na trasach z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa, także w ramach przewozów pracowniczych i na imprezy.

Nasze przewozy do Niemiec to:

  • niezawodność
  • bezpieczeństwo
  • dogodne trasy

Nasze busy do Niemiec obsługują w szczególności północną i środkową część kraju, w tym między innymi miasta takie jak: Berlin, Hamburg, Brema (Bremen), Lipsk (Leipzig), Drezno (Dresden), Kolonia (Koln), Dortmund, Hanower, Essen, Dusseldorf i inne – pełen wykaz znajduje się na naszej stronie w zakładce „Trasy”.

Pomocne informacje:


Niemcy położone są w zachodniej i środkowej Europie i składają się z 16 krajów związkowych nazywanych landami. Stolicą i największym miastem Niemiec jest Berlin. Jest to przodujące pod względem gospodarczym państwo Europy, które przyciąga także wielu Polaków szukających dla siebie zatrudnienia – jest drugim najbardziej popularnym celem emigracyjnym na świecie po USA.

W Niemczech czeka również wiele interesujących zakątków dla turystów – zarówno nowoczesne metropolie jak wspomniany już Berlin, także Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt nad Menem, Brema, Drezno, Dortmund i wiele innych, które zachowały historyczne rysy sprzed wieków, jak zapierające dech w piersiach zamki i pałace będące świadectwem bogatej historii i dziedzictwa kulturowego kraju – jednym z najpopularniejszych jest Neuschwanstein. Bardzo dużym powodzeniem wśród turystów cieszy się Bawaria. To również chętnie wybierane miejsce zimowego wypoczynku w alpejskich kurortach oraz letniego w części północnej nad Bałtykiem i Morzem Północnym.

Celtans przewozi busami do NiemiecNumer kierunkowy do Niemiec: + 0049
Numer alarmowy ogólny: 112
Policja: 110

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie
Lassenstr. 19-21, 14193 Berlin
Tel.: +49 30 22313 0
Strona WWW: www.berlin.msz.gov.pl/pl/

Językiem urzędowym jest język niemiecki. Obowiązuje waluta euro.

 

ZOBACZ TEŻ:

-> przewozy do Belgii

-> przewozy do Holandii

Przewozy Busy do Niemiec

CELTRANS Przewozy Busy do Niemiec Holandii Belgii