alt
alt
alt
alt

Mapa HolandiiCELTRANS oferuje tanie i komfortowe przewozy busami do Holandii. Obsługujemy cały kraj – dojeżdżamy do każdego miasta i dowozimy pasażerów, a także powierzone nam korespondencję i paczki.

Nasze busy do Holandii to gwarancja wygodnej podróży nawet na tak długich trasach. Są one nowoczesne i bogato wyposażone, a wykwalifikowani kierowcy dbają cały czas o bezpieczeństwo podróży. Nasza oferta jest wobec tego atrakcyjną alternatywą dla innych form transportu.

Usługi kierujemy do osób pracujących w Holandii stale i sezonowo, także do turystów chcących zobaczyć piękne miasta Holandii i wypocząć w tym niezwykłym kraju, do osób wybierających się w odwiedziny do rodziny i znajomych i każdego, kto chce dojechać tanio i punktualnie na miejsce.

Pomocne informacje:


Holandia położona jest w zachodniej części Europy nad Morzem Północnym, graniczy z Niemcami oraz z Belgią. Znana jest zarówno ze swoich interesujących miast, w tym takich jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Utrecht, jak i również z liberalnego podejścia do miękkich narkotyków, prostytucji, eutanazji, związków pomiędzy osobami tej samej płci. Symbole kojarzone z Holandią to sery, tulipany, rowery, a także chodaki. Duża część jej terytorium leży poniżej poziomu morza – na obszarze na depresji.

Celtrans przewozi do HolandiiNumer kierunkowy do Holandii: + 0031
Numer alarmowy ogólny: 112
Numer bezpośredni na Policję: 09 00 88 44

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej i Wydział Konsularny
Alexanderstraat 25, 2514 JM Haga (Den Haag)
Tel.: + 0031 (0) 650 27 11 67
E-mail: ambhaga@polamb.nl
Strona WWW: www.polamb.nl

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Amsterdamie
De Ruyterkade 5, 1013 AA Amsterdam
Tel.: + 0031 20 30 53 850
E-mail: w.f.dutilh@freeler.nl

W Holandii obchodzone są tylko dwa święta państwowe – są to Dzień Króla (Koningindag) – obchodzony 27 kwietnia oraz Dzień Wyzwolenia (Bevrijdingsdag) obchodzony 5 maja i poprzedzony Dniem Poległych (Dodenherdenking) 4 maja.

Językiem urzędowym jest język niderlandzki, a we Fryzji fryzyjski. Większość Holendrów zna język angielski oraz niemiecki. Obowiązuje waluta euro.

 Skorzystaj z naszych usług przewozu do Holandii!

  • Przystępne ceny
  • Dogodne trasy przejazdów
  • Doświadczeni kierowcy

ZOBACZ TEŻ:

-> przewozy do Belgii

-> przewozy do Niemiec

Przewozy Busy do Holandii

CELTRANS Przewozy Busy do Niemiec Holandii Belgii